8082 VASE
Rörstrand Signerad Stålhane -47, höjd: 22, 5
Sold: SEK 1000
Sold den 27 juli 2009 -
6797 VASE
Sold: SEK 1700
Sold den 15 juni 2009 -
3359 VASE
Rörstrand sign DA, höjd: 24
Sold: SEK 300
Sold den 16 januari 2006
8042 VASE
Rörstrand sign. GW H.11
Sold: SEK 200
Sold den 7 januari 2003